درباره ما

استارت آپ رسانه ای « تلویزیون صنعت ایران » رسانه ای ویدئویی است که برای رصد و بازنمائی رویدادهای صنایع ایران مشغول به فعالیت گسترده و حرفه‌ای می‌باشد.

 صنایع هر کشور نقش بسزایی در اقتصاد آن دارد؛ حال  آنکه اقتصاد ما در شرایط تحریم بیش از هر زمان دیگری نیاز به رشد و خودکفایی صنایع دارد. همانطور که بر همگان واضح است وجود رسانه‌ایی تخصصی که رویدادها و توانمندی های صنایع ایران را منتشر کند، چه برای عموم جامعه و چه برای کارشناسان اهل فن می تواند مفید باشد.

تلویزیون اینترنتی صنعت ایران با رویکرد پوشش تصویری و انعکاس اخبار مربوط به صنایع ایران و جهان در نظر دارد تا با همکاری کلیه فعالان صنعت، بستری را فراهم کند تا توانمندیها و رویدادهای مهم صنایع بزرگ بیش از هر زمانی دیده شود.

تلویزیون صنعت ایران بر آن است تا با دوربین خود علاوه‌ بر انعکاس دستاوردهای بزرگ صنعتگران ایران به زحمات  و تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای انسانی و خانواده‌های آنان نیز بپردازد. علاوه بر آن پوشش تصویری نمایشگاه‌ها، همایشها و سمینارهای مرتبط، تولید محتوا، انتشار بسیار گسترده و مداوم اخبار و مستندسازی از پتانسیل‌های این رسانه به شمار می‌رود. همچنین ساخت تیزرهای تبلیغاتی، مستند های صنعتی و تولید برنامه های تخصصی از توانمندی های تیم تلویزیون صنعت ایران به شمار می رود.

دکمه بازگشت به بالا