بازدید رهبرانقلاب از نمایشگاه توانمندی‌های تولید داخل

تلویزیون صنعت ایران گزارش می دهد:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، با حضور در “نمایشگاه توانمندی‌های تولید داخل” که در محل حسینیه امام خمینی(ره) برپا شده بود، از غرفه شرکت معدنی‌وصنعتی گل‌گهر، بازدید کردند.

این بازدید چهار ساعت به به طول انجامید. از مهمترین دستاوردهای تولیدکنندگان، ماشین آلات معدنی شصت تنی و تجهیزات حفاری در حوزه‌ی معدن و صنایع معدنی بود.

در این نمایشگاه از تراک شصت تنی گل گهر رونمایی شد که برای اولین بار پنج عدد از آن در گل گهر  کار مشغول به کار است. این دستگاه که برای اولین بار  توسط شرکت دلتا راه ماشین و حمایتگری گل گهر ساخته شد، حدود  پنجاه تا شصت درصد از خروج ارز جلوگیری‌کرد.

  در این بازدید، مهندس ایمان عتیقی مدیرعامل گل‌گهر در حضور رهبر معظم انقلاب ضمن ارائه گزارشی از آخرین دستاوردهای گل‌گهر در “حوزه ساخت‌داخل و اقتصاد دانش‌بنیان” از “بومی‌سازی” که توجه جدی به آن از منویات همیشگی رهبر انقلاب بوده، به‌عنوان راهبرد اساسی گل‌گهر در خنثی‌سازی تحریم‌های ظالمانه‌ی زنجیره فولاد نام برد که منجر به مواردی هم‌چون؛ ایجاد و افزایش اشتغال‌داخلی، جلوگیری از خروج ارز و ایجاد زمینه‌‌ی رشد و توسعه صنایع فولاد از طریق توانمندسازی سازندگان داخلی شده است. 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا